Penzión Litvor, Vysoké Tatry, Slovensko
ukázať na mape
+421 908 881 292
DNES
ZAJTRA
Rodinný penzion
PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA

Tento formulár Vám umožní odoslať na našu e-mailovú adresu Vašu predbežnú objednávku. Po jej doručení Vás budeme obratom kontaktovať a informovať, či Vami uvádzaný termín je voľný a dohodneme podrobnosti Vášho pobytu. Ďakujeme..

Štrbské Pleso je úzko späté s kvalitnou lyžovačkou, bežeckým lyžovaním na vysokej úrovni, množstvom turistických trás a rôznymi letnými či zimnými atrakciami pre deti i dospelých. Vysoké Tatry ponúkajú širokú paletu možností v každom ročnom období. Vyberte si vaše ubytovanie a obdivujte prekrásnu prírodu Tatranského národného parku. Penzión Litvor ponúka štandardné ubytovacie a stravovacie služby, s cieľom poskytnúť hosťom maximálny komfort a relax. 

 

 

V prípade, ak sa chystáte na turistiku do okolitej prírody, nezabudnite navštíviť stránku horskej záchrannej služby a naštudovať si aktuálne informácie o lavínovej situácii a výstrahách v pohoriach Slovenska, kontakty, rady pre pohyb vo vysokohorskom prostredí, návod na poskytnutie prvej pomoci, rýchla lokalizácia volajúceho vďaka GPS, či vytočenie čísla 18300,

alebo novinka - elektronická kniha vychádzok a túr dostupná v aplikáciách:

 ANDROID OS         IOS 

 

 

:)